Kampplan for udendørs fodbold 2018

Dato Spillested Deltager 1 Deltager 2 Pulje Runde Resultat Oversidder
08-05-18 18:00 Vesthallen- Bane 1 TIMEOUT  AUBO    1 2 -2
08-05-2018 18:45 Vesthallen- Bane 1 EnvyUs  Bilka   1 4 -1
08-05-2018 19:30 Vesthallen- Bane 1 XL BYG G og S  FC Byskov    1   Udsat til 19.6
08-05-2018 20:15 Vesthallen- Bane 1 Politiet  SB Entreprise    1 2 -3 Slotsbjergby
             
15-05-2018 18:00 Vesthallen- Bane 1 Slotsbjergby AUBO    2 1 -7
15-05-2018 18:45 Vesthallen- Bane 1 Bilka TIMEOUT    2 7 -4
15-05-2018 19:30 Vesthallen- Bane 1 FC Byskov  EnvyUs    2 0 -2
15-05-2018 20:15 Vesthallen- Bane 1 SB Entreprise  XL BYG G og S    2 7 -3
              Politiet
22-05-2018 18:00 Vesthallen- Bane 1 Slotsbjergby Politiet    3 0 -12
22-05-2018 18:45 Vesthallen- Bane 1 TIMEOUT  FC Byskov    3 8 -2
22-05-2018 19:30 Vesthallen- Bane 1 EnvyUs  SB Entreprise    3 5 -4
22-05-2018 20:15 Vesthallen- Bane 1 Bilka XL BYG G og S    3 0 -3 Bilka aflyste
              AUBO
29-05-2018 18:00 Vesthallen- Bane 1 FC Byskov  AUBO    4 0 -4
29-05-2018 18:45 Vesthallen- Bane 1 Politiet  Bilka   4 0 -3
29-05-2018 19:30 Vesthallen- Bane 1 XL BYG G og S  Slotsbjergby   4 3 -2
29-05-2018 20:15 Vesthallen- Bane 1 SB Entreprise  TIMEOUT    4 0 -3 SB Aflyste
              ENVYUS
12-06-2018 18:00 Vesthallen- Bane 1 Slotsbjergby EnvyUs    5  
12-06-2018 18:00 Vesthallen- Bane 2 AUBO  Politiet    5  
12-06-2018 18:35 Vesthallen- Bane 1 SB Entreprise  Bilka   5  
12-06-2018 18:35 Vesthallen- Bane 2 TIMEOUT  XL BYG G og S    5  
             
12-06-2018 19:10 Vesthallen- Bane 1 Slotsbjergby FC Byskov    6  
12-06-2018 19:10 Vesthallen- Bane 2 TIMEOUT  Politiet    6  
12-06-2018 19:45 Vesthallen- Bane 1 XL BYG G og S  EnvyUs    6  
12-06-2018 19:45 Vesthallen- Bane 2 AUBO  Bilka   6  
             
19-06-2018 18:00 Vesthallen- Bane 1 AUBO  SB Entreprise    7  
19-06-2018 18:00 Vesthallen- Bane 2 Politiet  FC Byskov    7  
19-06-2018 18:35 Vesthallen- Bane 1 Bilka Slotsbjergby   7  
19-06-2018 18:35 Vesthallen- Bane 2 EnvyUs  TIMEOUT    7  
             
19-06-2018 19:10 Vesthallen- Bane 1 XL BYG G og S  AUBO    8  
19-06-2018 19:10 Vesthallen- Bane 2 EnvyUs  Politiet    8  
19-06-2018 19:45 Vesthallen- Bane 1 TIMEOUT  Slotsbjergby   8  
19-06-2018 19:45 Vesthallen- Bane 2 FC Byskov  SB Entreprise    8  
             
26-06-2018 18:00 Vesthallen- Bane 1 Bilka FC Byskov    9  
26-06-2018 18:00 Vesthallen- Bane 2 Politiet  XL BYG G og S    9  
26-06-2018 18:35 Vesthallen- Bane 2 SB Entreprise  Slotsbjergby   9  
26-06-2018 18:35 Vesthallen- Bane 1 AUBO  EnvyUs    9  
             
             
26-06-2018 19:10 Vesthallen- Bane 1 TIMEOUT  AUBO    10  
26-06-2018 19:10 Vesthallen- Bane 2 EnvyUs  Bilka   10  
26-06-2018 19:45 Vesthallen- Bane 2 XL BYG G og S  FC Byskov    10  
26-06-2018 19:45 Vesthallen- Bane 1 Politiet  SB Entreprise    10  
             
03-07-2018 18:00 Vesthallen- Bane 1 Slotsbjergby AUBO    11  
03-07-2018 18:00 Vesthallen- Bane 2 Bilka TIMEOUT    11  
03-07-2018 18:35 Vesthallen- Bane 2 FC Byskov  EnvyUs    11  
03-07-2018 18:35 Vesthallen- Bane 1 SB Entreprise  XL BYG G og S    11  
             
03-07-2018 19:10 Vesthallen- Bane 1 Slotsbjergby Politiet    12  
03-07-2018 19:10 Vesthallen- Bane 2 TIMEOUT  FC Byskov    12  
03-07-2018 19:45 Vesthallen- Bane 2 EnvyUs  SB Entreprise    12  
03-07-2018 19:45 Vesthallen- Bane 1 Bilka XL BYG G og S    12  
             
21-08-2018 17:45 Vesthallen- Bane 2 FC Byskov  AUBO    13  
21-08-2018 17:45 Vesthallen- Bane 1 Politiet  Bilka   13  
21-08-2018 18:20 Vesthallen- Bane 2 XL BYG G og S  Slotsbjergby   13  
21-08-2018 18:20 Vesthallen- Bane 1 SB Entreprise  TIMEOUT    13  
             
21-08-2018 18:55 Vesthallen- Bane 2 Slotsbjergby EnvyUs    14  
21-08-2018 18:55 Vesthallen- Bane 1 AUBO  Politiet    14  
21-08-2018 19:20 Vesthallen- Bane 2 SB Entreprise  Bilka   14  
21-08-2018 19:20 Vesthallen- Bane 1 TIMEOUT  XL BYG G og S    14  
             
28-08-2018 17:45 Vesthallen- Bane 1 Slotsbjergby FC Byskov    15  
28-08-2018 17:45 Vesthallen- Bane 2 TIMEOUT  Politiet    15  
28-08-2018 18:20 Vesthallen- Bane 1 XL BYG G og S  EnvyUs    15  
28-08-2018 18:20 Vesthallen- Bane 2 AUBO  Bilka   15  
             
28-08-2018 18:55 Vesthallen- Bane 1 AUBO  SB Entreprise    16  
28-08-2018 18:55 Vesthallen- Bane 2 Politiet  FC Byskov    16  
28-08-2018 19:20 Vesthallen- Bane 1 Bilka Slotsbjergby   16  
28-08-2018 19:20 Vesthallen- Bane 2 EnvyUs  TIMEOUT    16  
             
04-09-2018 17:45 Vesthallen- Bane 1 XL BYG G og S  AUBO    17  
04-09-2018 17:45 Vesthallen- Bane 2 EnvyUs  Politiet    17  
04-09-2018 18:20 Vesthallen- Bane 1 TIMEOUT  Slotsbjergby   17  
04-09-2018 18:20 Vesthallen- Bane 2 FC Byskov  SB Entreprise    17  
             
04-09-2018 18:55 Vesthallen- Bane 1 Bilka FC Byskov    18  
04-09-2018 18:55 Vesthallen- Bane 2 Politiet  XL BYG G og S    18  
04-09-2018 19:20 Vesthallen- Bane 1 SB Entreprise  Slotsbjergby   18  
04-09-2018 19:20 Vesthallen- Bane 2 AUBO  EnvyUs    18  

STILLING EFTER 10.09.2018

STILLING KAMPE VUNDNE UAFGJORT TABTE MÅLSCORE POINT
AUBO 16 13 2 1 47-13 41
Politiet 16 13   3 39-14 39
ENVYUS 16 8 3 5 32-26 27
XL BYG 16 7 2 7 31-27 23
TIME OUT 16 7 2 7 39-40 23
BILKA 16 6 1 9 32-37 19
SB ENTREPRISE 16 5   11 29-43 15
F.C.BYSKOV 16 4 2 10 27-49 14
SlotsBjergby 16 2 2 12 21-58 8
FIRMAIDRÆT SLAGELSE · CVR: 12581114 · Skjoldsvej 8 · 4200 Slagelse · 23430915 · kontakt@firmaidraetslagelse.dk